Poświęcenie zimowej kaplicy we Włocławku

Nasi Bracia i Siostry z Parafii we Włocławku obchodzili 25 października br., szczególne jubileusze. Z tej okazji jako Parafia przekazaliśmy życzenia:

„Z okazji 200-lecia ewangelickich nabożeństw, 190-lecia Parafii Ewangelicko, 138 rocznicy poświęcenia Kościoła oraz uroczystości poświęcenia zimowej kaplicy we Włocławku na ręce proboszcza, ks. Dawida Mendroka, Rada Parafialna Parafii Ewangelicko – Augsburskiej św. Jana w Grudziądzu pragnie złożyć serdeczne gratulacje członkom parafii jubileuszy.

Uroczystość pozwoli zapewne na wspomnienie wielu chwil ważnych dla włocławskiej Parafii i spojrzenia w przyszłość z nadzieją. Tym, który jest bowiem zawsze z nami jest Jezus Chrystus, który wraz z Duchem Świętym wzmacnia nas w wysiłkach budowania duchowego Królestwa Bożego na ziemi. Dając zarazem schronienie ubogim i potrzebującym tego świata.

Parafii Ewangelicko-Augsburskiej we Włocławku życzymy Bożego błogosławieństwa, wytrwałości i entuzjazmu w budowaniu społeczności w mieście, aby stała się światłością i solą na tej ziemi.”

Fotorelacja:

dsc_4524